• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  32 222 22 22

LKS ZNICZ JANKOWICE

1.    Wspólnie w dobrej sprawie.

Zarząd LKS Znicz Jankowice wraz z Sympatykami przygotowują w tym roku, już po raz drugi „Szlachetną Paczkę” dla wybranej rodziny z okolic Pszczyny.  Akcja Szlachetna Paczka jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w

potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. Ze względu na sukces zeszłorocznej paczki, kiedy to udało się nam wspomóc samotną matkę z trójką małych dzieci zdecydowaliśmy się powtórzyć inicjatywę i również w tym roku wspomóc akcję. Wybór rodziny, której będziemy chcieli pomóc nastąpi 19-20.11.2016 r. – w te dni zostanie uruchomiona baza rodzin w potrzebie. Czasu mało, paczki trafią do rodzin w połowie grudnia dlatego już teraz zachęcamy do włączenia się w inicjatywę. Na pewno będą potrzebne takie artykuły jak : żywność trwała (np. herbata, kawa, kasza, cukier, konserwy, kawa, makaron, konserwy, makaron, ryż, mąka, dżem); środki czystości (np. proszki do prania, płyny do mycia naczyń, mydła, szampony). Daty i godziny dyżurów, kiedy będzie można przynieść dary oraz opis rodziny zostanie podany w następnej gazetce.

 2.  Coroczna Zabawa Karnawałowa 2017 r.

 

Zarząd LKS Znicz Jankowice zaprasza na coroczną zabawę karnawałową, która odbędzie się w dniu 05.01.2017 r. (czwartek) w Sali Bankietowej Stary Grant, start godzina 19:00. Koszt biletu wynosi 180 PLN za parę. Rezerwacji biletów można dokonać poprzez adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub pod numerem telefonu: 668825391.

 Anna Gotz

menu1

MENU2

MENU3

MENU4