• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  32 222 22 22

Artystyczne wakacje 2017

4.07.2017 - dzieci wykonywały szklane świeczniki, praca polegała na ozdobieniu szklanych naczyń naklejkami z bibuły. Wymyślanie ornamentów i dobieranie kolorów zakończyło się oklejaniem swojego świecznika.
5.07.2017 - ulubione zajęcia dzieci to wykonywanie biżuterii.
Zrobienie bransoletek polegało na dobraniu odpowiednich koralików i ozdobnych zawieszek,
następnie było nawlekanie na specjalne gumki. Powstały piękne bransoletki dla dziewczynek, a chłopcy zadowoleni byli bo zrobili prezenty swoim mamom i siostrom.

6.07.2017 - tego dnia było wielkie szycie. Dzieci wybrały sobie odpowiednie materiały i ozdoby, następnie zszywali swoje etui. Nie była to łatwe zadanie, ale zadowolenie z wykonanej pracy było ogromne.
7.07.2017 - zabawa origami.W ruch poszły kolorowe kartki i powstawały kolorowe kwiatki, kaczuszki,kotki, statki, piękne koszule,koty. Pod dyktando Pani Basi wszystko układało się jak trzeba, a efekty pracy dzieci były zdumiewające.
10.07.2017 - to był dzień wykonywania pudełka na skarby. Z pudełek po zapałkach dzieci zrobiły pudełka z 6 szufladami zamykanymi na uchwyty z koralików. Wszystkie pudełka były pięknie ozdobione i wykonane bardzo starannie.
Zajęcia prowadziła Barbara Stryjniak
Na zajęciach codziennie było 20 dzieci.
Wszystkie wykonane prace dzieci zabierały z sobą do domu.
Materiały za zajęcia pochodziły ze środków Rady Sołeckiej

Danuta Konieczny

 

 Zdjęcie użytkownika Sołectwo Jankowice.

Więcej zdjęć - kliknij w obrazek

menu1

MENU2

MENU3

MENU4