• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  32 222 22 22

IX Mistrzostwo Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu

 29 października w Goczałkowicach – Zdroju odbyły się  IX Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu. Zawodnicy Szkoły Pływania „Delfin” YOURSPORT Group zajęli 2 miejsce w klasyfikacji medalowej i udanie rozpoczęli nowy sezon pływacki.

 

Klasyfikacja medalowa IX Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu:

 

                                                                                     Zł       Sr      Br   Razem:

I miejsce             Aquatica Pawłowice                          18     12     9       39

II miejsce             YOURSPORT Group               10     12     14     36

                            Szkoła Pływania „Delfin”    

III miejsce            MUKS GILUS Gilowice                        4       3       2       9

IV   miejsce           UMKS Goczałkowice                          1       1       3       5

V miejsce              SP Suszec                                         1       1       -        2

VI miejsce             Victoria Racibórz                                -        1       1       2

                            Butterfly                                           -        -        -        0

 

 

MEDALIŚCI:

Kinga Prządka – I miejsce styl grzbietowy i I miejsce styl dowolny

Jakub Lazar – I miejsce styl dowolny i I miejsce styl motylkowy

Wiktoria Pitlok – I miejsce styl klasyczny i I miejsce styl motylkowy

Amelia Lazar – II miejsce styl dowolny i III miejsce styl grzbietowy

Paulina Bryła – II miejsce styl grzbietowy

Tomasz Wiera – II miejsce styl klasyczny

Hanna Broncel – II miejsce styl motylkowy

Oskar Kapica – II miejsce styl klasyczny

Nadia Lazar – II miejsce styl klasyczny i III miejsce styl grzbietowy

Kamila Konieczny – II miejsce styl klasyczny

Hanna Ziebura – II miejsce styl grzbietowy

Wiktoria Kuszek – III miejsce styl klasyczny

Karol Kościelny – III miejsce styl grzbietowy

Mateusz Kościelny – III miejsce styl grzbietowy

Wiktoria Wójcik – III miejsce styl dowolny

Wiktoria Kozik – III miejsce styl motylkowy

Julia Pitlok – III miejsce styl motylkowy

 

Wszystkim zawodnikom Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

– KADRA TRENERSKO-INSTRUKTORSKA!!!

 

 

menu1

MENU2

MENU3

MENU4