• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  32 222 22 22

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – BEZZWROTNE DOFINANSOWANIE Z FUNDUSZY UNII EUROPEJSKIEJ

Urząd Miejski w Pszczynie w związku z realizacją Projektu pn. „Inteligentne zarządzanie energią poprzez budowę instalacji odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych mieszkańców Gminy Pszczyna”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjno–szkoleniowe  dotyczące  udziału w Projekcie. Spotkania odbędą się w dniach:

12 lutego, godz. 16.30 – Urząd Miejski w Pszczynie, ul. Rynek 2 (Duża Sala Obrad im. ks. Piotra Skargi),

13 lutego, godz. 16.30 – OSP Łąka, ul. Turystyczna 28,

15 lutego, godz. 16.30 – OSP Jankowice, ul. Kasztanowa 9,

19 lutego, godz. 16.30 – OSP Piasek, ul. Katowicka 63.

Głównym celem i założeniem Projektu jest wyposażenie gospodarstw domowych z terenu Gminy w instalacje Odnawialnych Źródeł Energii, takich jak: panele  fotowoltaiczne (produkcja energii elektrycznej ze światła słonecznego),  kolektory słoneczne  (produkcja ciepłej wody), pompy ciepła (centralne ogrzewanie i ciepła woda).

Podczas spotkania zostanie przedstawiona prezentacja oraz omówione zostaną podstawowe zasady działania instalacji Odnawialnych Źródeł Energii, a także kwestie dotyczące uczestnictwa w Projekcie z możliwością uzyskania bezzwrotnej dotacji w wysokości 88 - 95% na zakup i budowę instalacji OZE w gospodarstwie domowym.


Jeżeli jesteś zainteresowany obniżeniem kosztów prądu i ciepła w swoim gospodarstwie domowym poprzez zakup i budowę instalacji OZE:

1.   Instalacji fotowoltaicznej - wielkość wkładu własnego ok. 2 000 zł.

2.   Kolektorów słonecznych -  wielkość wkładu własnego ok. 1 500 zł.

3.   Pompy ciepła z wymiennikiem gruntowym - wielkość wkładu własnego ok. 6 500 zł.

 

zadzwoń: tel. 500 096 461

menu1

MENU2

MENU3

MENU4