• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  32 222 22 22

II BIEG CHARYTATYWNY W JANKOWICACH

Klub LKS Znicz Jankowice we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach zaprasza do wzięcia udziału w „II Rodzinnym Biegu Charytatywnym – Jankowice”, który odbędzie się w dniu 09.06.2018 r., w godzinach popołudniowych ulicami Jankowic (start biegów przewidziany jest w okolicach godziny 13). Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących „Zameczek” w RudołtowicachOśrodek ten, utworzony w 1992 roku udziela świadczenia zdrowotne, rehabilitacyjne i opiekuńcze dzieciom niewidomym i niedowidzącym ze sprzężoną  niepełnosprawnością oraz niepełnosprawnością intelektualną. W zeszłorocznym biegu w Jankowicach udało uzbierać się 18.000,00 zł i jak wiemy – potrzeby finansowe Ośrodka w Rudołtowicach są ogromne dlatego również w tym roku chcielibyśmy wesprzeć ten sam cel. 

Bieg odbędzie się w ramach trzech głównych kategorii: 1. BIEG DZIECI – około 2,7 km - (wiek: klasa 3-6 Szkoła Podstawowa), 2. DYSTANS KRÓTKI - 5 km - (WIEK ZAWODNIKA: 14+). Jest to doskonała okazja do spróbowania swoich sił, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia z tego typu rywalizacją, ponieważ  na pokonanie pięciu kilometrów każdy z zawodników będzie miał aż 1,5 godziny. 3. BIEG GŁOWNY – 10 km – odpowiedź na sugestie z zeszłego roku dla biegaczy zaawansowanych.

ZAPISY I OPŁATA BIEG GŁÓWNY: 1. BIEG DZIECI – formularze zgłoszeniowe będą rozdawane dzieciom – tak jak w roku ubiegłym - w szkole 2. BIEG GŁÓWNY – zgłoszenia na bieg należy dokonać na stronie internetowej: www.bgtimesport.pl a  opłatę za uczestnictwo w Biegu Głównym w wysokości minimum 20 zł należy uiścić na numer konta: Zespół Szkolno-Przedszkolny Jankowice ul. Baziowa 17 :  63 8448 0004 0037 9959 3000 0002 do dnia 02.06.2017 r. W ramach biegów 5 km, 10 km zostanie przeprowadzony pomiar czasu oraz klasyfikacje: bieg kobiety/ bieg mężczyźni oraz Nordic Walking. Klasyfikacja i nagrody otrzymają również najlepsi uczestnicy biegu dzieci. Całe przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z Sołectwem Jankowice oraz OSP Jankowice. Zapraszamy na stronę www.facebook.com/lkszniczjankowice gdzie będą zamieszczane aktualne informacje odnośnie biegu.

menu1

MENU2

MENU3

MENU4